user_mobilelogo
Skialp lyže Hagan ULTRA - Tour Professional

PRE RÝCHLE VÝSTUPY

PRETEKOVÝ SKIALPINIZMUS

EXTRÉMNE VÝSTUPY

MINIMÁLNA HMOTNOSŤ VÝSTROJE

 

 

Skialpové lyže Hagan ULTRA je séria superľahkých lyží z uhlíkového kompozitu s excelentnými vlastnosťami pre pretekový a extrémny skialpinizmus.

 

Lyže HAGAN ULTRA 76

Ultra 76 poskytujú presne to, čo očakávate od špičkových skialpových lyží: pevnosť, ľahkosť, obratnosť a rýchlosť. Výborné jazdné vlastnosti pri karvingu pri rúznych polomeroch oblúkov. Lyže univerzálne pre upravenú zjazdovku, ako i voľný terén. Ľahko podvihnutý rocker umožňuje jednoduché nasadzovanie oblúkov. Uhlíkové výstuže ťahané po celej dĺžke lyže obmedzujú chvenie a zabezpečujú plynulý ohyb. Jednoducho Ultra 76 jú perfektné lyže pre ludí, ktorý chcú byť rýchli.

Konštrukcie lyží: sklo-laminátová vrchná vrstva, ľahké drevené jadro - Paulovnia, bočná stena - ABS, sklo-laminátová spodná vrstva

 

Lyže HAGAN ULTRA 65

Na neprehliadnuteľných Ultra 65-kách sa budete cítiť ako doma na každom náročnom svahu. Ich doménou sú rýchle zjazdy a bleskové zmeny smeru. Jazdia príjemne v rýchlosti, a jemne reagujú na tlak dohrán pri pomalšej jazde. Lyže sú naozaj špička pre pretekových jazcov a poskytujú plynulý karving pri jazde. Bočné mikro SBS steny tlmia a filtrujú vibrácie, a chránia lyžu pred poškodením. Aj napriek svojej relatívne malej šírke 65 mm tieto lyže bezpečne držia stopu, a to aj pri vysokej rýchlosti a extrémnych uhloch náklonu. 

Konštrukcie lyží: vrchná vrstva z uhlíkového laminátu, ľahké drevené jadro - Paulovnia, bočná stena - ABS, uhlíková spodná vrstva

 

Skialp lyže Hagan ULTRA 76, ultra 65 

Špecifikácie:
ULTRA 76
ULTRA 65
 
Dĺžky lyží:
148, 155, 163, 170*, 177
151, 161* cm
 
Bočné krojenie:
112 - 76 - 99 mm
97 - 65 - 80 mm
 
Hmotnosť:
980 g
700 g
 
Rocker:
250 mm
200 mm
 
Multirádius:
16 - 18 - 19 m
18 - 20 - 22 m
 

  

 Viac informácií v E-shope: > Lyže Hagan Ultra
> Lyže Ultra 76
> Lyže Ultra 65

 

 

 

 

Viazanie HAGAN ULTRA

Viazanie Hagan ULTRA je nástupca veľmi populárneho viazania posledného 10-ročia ZR Race. Nové Ultra je ešte ľahšie - len 110 g prevážne vďaka Monolink Technology, nová päta umožňuje precvakávanie len do pravej strany. Do ľavej je pevná. Vylepšený systém jednoduchého obúvania špice a vylepšená páčka spolu s povrchom čeluste uzamkýňa ešte ľahšie. Páčka špičky aktomaticky cvakne do polo-zamknutej pozície hneď po vložení špičky topánky. Pozícia je dosť bezpečná na to, aby zabránila vypnutiu v technicky ľahších úsekoch. Táto automatická funkcia ušetrí cenné sekundy pri krátkych prechodoch.

 

Skip viazanie Hagan ULTRA

Hmotnosť:
110 g
 
Materiál:
hliníková zliatina / titanal
 

 

Viac informácií v E-shope: > Skialp viazanie Hagan Ultra