user_mobilelogo
Skialp lyže Hagan ULTRA - Tour Professional

PRE RÝCHLE VÝSTUPY

PRETEKOVÝ SKIALPINIZMUS

EXTRÉMNE VÝSTUPY

MINIMÁLNA HMOTNOSŤ VÝSTROJE

 

 

Skialpové lyže Hagan ULTRA je séria superľahkých lyží z uhlíkového kompozitu s excelentnými vlastnosťami pre pretekový a extrémny skialpinizmus.

 

Lyže HAGAN ULTRA 82

Ultra 82 najširší a najuniverzálnejší súrodenec rodiny Hagan Ultra. Určený do voľného terénu kde sa úplne zľahka prerezáva panensky nedotknutým snehom, tak ako prináša aj neopísateľnú stabilitu pri karvingových oblúkoch na upravenej zjazdovke. Nízka hmotnosť lyže ju robí  ľahkou pre akýkoľvek výstup a súčasne jej karbonová konštrukcia spojená s ABS bočnou stenou dodávajú lyži maximálnu stabilitu a pevnosť pri akomkoľvek náročnejšom zjazde dolu.

Konštrukcie lyží: karbonová vrchná vrstva, ľahké drevené jadro - Paulovnia, bočná stena - ABS, karbonová spodná vrstva

 

Lyže HAGAN ULTRA 76

Ultra 76 poskytujú presne to, čo očakávate od špičkových skialpových lyží: pevnosť, ľahkosť, obratnosť a rýchlosť. Výborné jazdné vlastnosti pri karvingu pri rúznych polomeroch oblúkov. Lyže univerzálne pre upravenú zjazdovku, ako i voľný terén. Ľahko podvihnutý rocker umožňuje jednoduché nasadzovanie oblúkov. Uhlíkové výstuže ťahané po celej dĺžke lyže obmedzujú chvenie a zabezpečujú plynulý ohyb. Jednoducho Ultra 76 jú perfektné lyže pre ludí, ktorý chcú byť rýchli.

Konštrukcie lyží: sklo-laminátová vrchná vrstva, ľahké drevené jadro - Paulovnia, bočná stena - ABS, sklo-laminátová spodná vrstva

 

Lyže HAGAN ULTRA 65

Na neprehliadnuteľných Ultra 65-kách sa budete cítiť ako doma na každom náročnom svahu. Ich doménou sú rýchle zjazdy a bleskové zmeny smeru. Jazdia príjemne v rýchlosti, a jemne reagujú na tlak dohrán pri pomalšej jazde. Lyže sú naozaj špička pre pretekových jazcov a poskytujú plynulý karving pri jazde. Bočné mikro SBS steny tlmia a filtrujú vibrácie, a chránia lyžu pred poškodením. Aj napriek svojej relatívne malej šírke 65 mm tieto lyže bezpečne držia stopu, a to aj pri vysokej rýchlosti a extrémnych uhloch náklonu. 

Konštrukcie lyží: vrchná vrstva z uhlíkového laminátu, ľahké drevené jadro - Paulovnia, bočná stena - ABS, uhlíková spodná vrstva

 
 

Špecifikácie:
ULTRA 82
ULTRA 76
ULTRA 65
 
Dĺžky lyží:
152, 158, 164*, 170, 176
148, 155, 163, 170*, 177
151, 161* cm
 
Bočné krojenie:
117 - 82 - 102 mm
112 - 76 - 99 mm
97 - 65 - 80 mm
 
Hmotnosť:
1020 g
980 g
700 g
 
Rocker:
250 mm
250 mm
200 mm
 
Multirádius:
18 m
16 - 18 - 19 m
18 - 20 - 22 m
 

  

 Viac informácií v E-shope: > Lyže Hagan Ultra

> Lyže Ultra 82
> Lyže Ultra 76
> Lyže Ultra 65

 

 

 

 

Viazanie HAGAN ULTRA

Viazanie Hagan ULTRA je nástupca veľmi populárneho viazania posledného 10-ročia ZR Race. Nové Ultra je ešte ľahšie - len 110 g prevážne vďaka Monolink Technology, nová päta umožňuje precvakávanie len do pravej strany. Do ľavej je pevná. Vylepšený systém jednoduchého obúvania špice a vylepšená páčka spolu s povrchom čeluste uzamkýňa ešte ľahšie. Páčka špičky aktomaticky cvakne do polo-zamknutej pozície hneď po vložení špičky topánky. Pozícia je dosť bezpečná na to, aby zabránila vypnutiu v technicky ľahších úsekoch. Táto automatická funkcia ušetrí cenné sekundy pri krátkych prechodoch.

 

Skip viazanie Hagan ULTRA

Hmotnosť:
110 g
 
Materiál:
hliníková zliatina / titanal
 

 

Viac informácií v E-shope: > Skialp viazanie Hagan Ultra