user_mobilelogo

Skialpové viazanie Hagan ULTRA WORLD CUP

ENGINEERED BY

 

Legendárne pretekové viazanie ATK® SL WORLD CUP teraz vo verzii Hagan ULTRA WORLD CUP, neustále vyvíjané už od roku 2011: kvalita, sila a spoľahlivosť pre všetkých pretekárov, ktorí vždy dosahujú najvyššie skóre! Najnovšia verzia sa vyznačuje dizajnom definovaným v elegantných líniách a systémom Rolling-in System®, ktorý zvyšuje pohodlie pri používaní a zabraňuje opotrebovaniu titánového účka „U".

Viazanie ULTRA WORLD CUP je ešte ľahšie - len 110 g prevážne vďaka Monolink® Technology 1.0, ľavá čelusť špičky je pevná, zaisťuje zníženie hmotnosti o 2,5 gramu a zvyšuje tuhosť. Pravá čelusť je pohyblivá. Zabezpečuje tak nižší tlak na blokovací systém s vyššími výkonmi. Vylepšený Easy Entry System® jednoduchého a intuitívneho obúvania špice a vylepšená páčka spolu s povrchom čeluste uzamkne lyžiarku ešte precíznejšie. Páčka špičky automaticky cvakne do polo-zamknutej pozície hneď po vložení špičky topánky. Pozícia je dosť bezpečná na to, aby zabránila vypnutiu v technicky ľahších úsekoch. Pätka je vybavená systémom Rolling-in System® - nacvakávacie "U" účko s rotujúcimi púzdrami znižuje silu potrebnú pre zacvaknutie lyžiarky do pätky až o 2/3. Našlapnutie do viazania je rýchle a pohodlné aj v čerstvých snehových podmienkach a výrazne sa znižuje opotrebenie "účka". Aj táto automatická funkcia ušetrí cenné sekundy pri krátkych prechodoch.

 

Bezpečné a pohodlné

  • Easy Entry System® a Monolink® Technology 1.0
  • Rolling-in System®
  • Možnosť pripnutia bezpečnostného lanka priamo cez oko na špičke viazania
  • Predpríprava pre uchytenia mačiak
  • Jednoducho namontovateľné na posuvnú podložku
 

Silné, bezpečné, pritom ultra ľahké pri výstupoch

Správna kombinácia ľahkých materiálov a kvalitnej hliníkovej zliatiny poskytuje vynikajúcu pevnosť pri nízkej hmotnosti viazania.

 

Technické parametre

Vypínacia sila:
cca 8 DIN
 
Hmotnosť:
110 g (pol pár)
 
Materiál:
Alu 7075, Titanium, POM
 
Dĺžkové nastavenie:
volitelné s podložkou Hagan R01
 
Brzda:
volitelná od ATK